29-latka była poszukiwana przez Interpol, sądy wydały za nią aż 17 listów gończych

Poszukiwana rozpoczęła już odbywanie kary 10 lat i 8 miesięcy więzienia.

Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali kobietę poszukiwaną czerwoną notą Interpolu, europejskim nakazem aresztowania i 17 listami gończymi wydanymi przez sądy rejonowe w całym kraju.

Policjanci kryminalni z komendy w Gnieźnie od połowy 2022 r. prowadzili poszukiwania 29-letniej mieszkanki powiatu gnieźnieńskiego. Kobieta została skazanej prawomocnymi wyrokami sądowymi za liczne oszustwa.

Tropy wiodły ich do Niemiec i Holandii. Pomimo intensywnych czynności, kobieta poszukiwana skutecznie ukrywała się. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie zbierane w tej sprawie informacje.

W pewnym momencie, policjanci ustalili, że 29-latka ma nowego partnera i sporadycznie przyjeżdża do Polski, gdzie przebywa u jego rodziny na terenie województwa lubelskiego.
Pod koniec ubiegłego tygodnia nastąpił przełom, okazało się, że poszukiwana przyjechała do Polski na uroczystości rodzinne.

W dniu, 26 sierpnia, rano policjanci zapukali do drzwi mieszkania, w którym przebywała 29-latka. Została zatrzymana, po czym trafiła do policyjnego aresztu w Białej Podlaskiej.
Poszukiwana rozpoczęła już odbywanie kary 10 lat i 8 miesięcy więzienia.

Poprzedni artykułTragiczny finał spływy na Warcie. Nie żyje około 50-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)
Następny artykułZaatakowała matkę z dzieckiem. Kopnęła wózek z niemowlakiem. Pluła na policjantów, wyzywała ich i niszczyła radiowóz