Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: 25 lat ścigał złoczyńców. Idzie na emeryturę [ZDJĘCIA]
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Wiadomości > Nowy Tomyśl > 25 lat ścigał złoczyńców. Idzie na emeryturę [ZDJĘCIA]
Nowy TomyślWiadomości

25 lat ścigał złoczyńców. Idzie na emeryturę [ZDJĘCIA]

Ostatnia aktualizacja 2 czerwca 2020 17:24
Opublikowano 2 czerwca 2020
Udostępnij
KPP Nowy Tomyśl
Udostępnij

Po 25 latach służby, z mundurem żegna się asp. sztab. Tomasz Kurpisz. Po wieloletniej służbie odchodzi na zasłużoną emeryturę. Podczas uroczystego spotkania Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek oraz Z-ca Komendanta nadkom. Sławomir Wenderski, podziękowali policjantowi za rzetelną i pełną zaangażowania służbę.

Asp. sztab. Tomasz Kurpisz w Policji służył 25 lat. Swoją przygodę z formacją zaczął w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Ciągłe wspinanie się po szczeblach kariery doprowadziło go do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. To właśnie w tym wydziale odnalazł swoje miejsce i realizował się zawodowo przez 20 lat ! Dziś, po 25 latach żegna się z mundurem. Za wzorowo pełnioną służbę, podziękowania złożył Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek:

„Z okazji zakończenia Pana wieloletniej służby w szeregach policji, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wielowymiarową i owocną współpracę. Ten długi okres Pana życia, poświęcony państwu i obywatelom jest okresem wielu wyrzeczeń, zmiany planów życiowych i wielkiego wysiłku, którym towarzyszył stres i poświęcenie w służbie. Poświęcenie, które stało na straży życia, zdrowia i mienia obywateli, kosztem również Pana bliskich. Za to bycie razem dla wspólnych zadań, serdecznie dziękuję. Za wzorowe wypełnianie obowiązków, dzięki któremu nowotomyska Policja odnosiła i odnosi sukcesy i jest wysoko ceniona przez społeczeństwo…”

- Reklama -

Nie jest lekko żegnać nam kolegę, z którym służyliśmy tak wiele lat. Mamy jednak nadzieję, że pożegnanie to ma jedynie charakter symboliczny, i nadal będziemy się spotykać , jednak już w nieco innych okolicznościach. Życzymy Tobie prawdziwego wypoczynku, takiego na który zasłużyłeś swoją wieloletnią służbą.

Opracowanie: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/wypadek-samochod-uderzyl-w-drzewo-i-splonal-kierowca-ranny-zdjecia/

KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
KPP Nowy Tomyśl
TAGGED:KPP Nowy TomyślPożegnanie
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Wypadek. Samochód uderzył w drzewo i spłonął. Kierowca ranny [ZDJĘCIA]
Następny artykuł Wypadek dwóch osobówek. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA]
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Nowy Tomyśl

Płonął budynek gospodarczy w Zębowie. Z żywiołem walczyło siedem zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

W dniu 21 listopada 2021 roku o godz. 15:19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie…

1 min czytania
Nowy TomyślWolsztyn

Poważny wypadek. Auto roztrzaskało się o drzewo. Służby na miejscu

Na granicy powiatu Wolsztyńskiego i Nowotomyskiego doszło do bardzo poważnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Trwa walka o życie…

0 min czytania
Wolsztyn

Wypadek. Kierowca dachował. Ranni trafili do szpitala [ZDJĘCIA,WIDEO]

Do groźnie wyglądającego dachowania doszło wczoraj w ostatni dzień kwietnia na Drodze Krajowej numer 32 na trasie Żodyń - Kopanica…

1 min czytania
Kościan

Makabryczny wypadek na S5. Nowe informacje

Przypominany, że do makabrycznego wypadku doszło wtorek 3 stycznia około godziny 19:23. Dwie osoby zginęły na miejscu. Postępowanie w sprawie…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?