Reklama samochody.pl

23-latek chwycił za nóż i zadał nim ciosy koledze. Poszło o kobietę

23-latek chwycił za nóż i zadał nim ciosy koledze. Poszło o kobietę

Grodziscy policjanci zatrzymali sprawcę ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z mieszkań w Grodzisku Wielkopolskim. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

W nocy z środy na czwartek, 10 lutego, kilka minut po północy policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z mieszkań w Grodzisku Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas libacji alkoholowej pomiędzy dwójką mężczyzn doszło do awantury. W pewnym momencie jeden z nich chwycił za nóż i dwukrotnie ugodził 26-letniego mieszkańca Grodziska Wielkopolskiego.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a poszkodowany trafił do szpitala. Poszukiwaniem sprawcy zdarzenia zajęli się policjanci.

Od początku nad tą sprawą pracowali funkcjonariusze z prewencji i kryminalni Komendy w Grodzisku Wielkopolskim. W trakcie czynności procesowych policjanci wytypowali sprawce przestępstwa i zatrzymali go.

Sprawcą okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi postawić sprawcy zarzut usiłowania zabójstwa.

W piątek, 11 lutego, mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

Poprzedni artykułWyciek substancji ropopochodnej na rzece w centrum Wągrowca (ZDJĘCIA)
Następny artykułPółnaga, kompletnie pijana matka znaleziona leżąca na ulicy. W mieszkaniu zostawiła maleńkie dziecko