Reklama Toyota

17-latek został zamordowany, a ciało ukryte. Jest nagroda za pomoc w jego odnalezieniu

17-latek został zabity, a ciało ukryte

Fabian Zydor, 30 października 2016 roku, spotkał się z kolegami. 17-latek ze spotkania już nigdy nie wrócił. Ślad po nim zaginał, ale poznańscy policjanci są przekonani, że 17-latek został zamordowany, a jego ciało ukryto.

Był 30 października 2016 r. Wtedy 17-letni Fabian Zydor z Tarnowa koło Wrześni wyszedł z domu. Udał się na spotkanie z kolegami. Spotkanie odbywało się w domu oddalonym od domu rodzinnego Fabiana o kilkaset merów.

Ze spotkania Fabian wyszedł. Tak wynika z ustaleń. Miał iść do swojego domu. Do domu ejdka nigdy już nie wrócił. Ślad po Fabianie zaginął.

Policjanci kryminalni komendy wojewódzkiej w Poznaniu są przekonani, że Fabian Zydor nie żyje, a jego ciało zostało ukryte. – Okoliczności tej sprawy pozostają niewyjaśnione – informuje Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

Sprawa cały czas jest jednak prowadzona. Komendant wojewódzki policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę 10 tys. zł dla osoby, która przekaże informacje pomocne w tej sprawie.

Każda taka osoba może skontaktować się z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość – zaznacza Borowiak.

Poprzedni artykułRzeź na ulicy. Ciął sąsiadów maczetami, bo… zwrócili mu uwagę
Następny artykułPoważny wypadek w gospodarstwie. Maszyna rolnicza wciągnęła nogę mężczyzny