Reklama samochody.pl

13-latka urodziła martwe dziecko. Ojcem jest 71-latek

Do dramatu doszło w poniedziałek, 9 sierpnia. 13-letnia dziewczynka urodziła martwe dziecko. Kielecka prokuratura ustaliła, że ojcem dziecka jest 71-latek. Stanisław G. został aresztowany.

Do bulwersującego zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 sierpnia. 13-letnia dziewczynka w domu urodziła w domu martwe dziecko. 13-latka trafiła do szpitala w Kielcach. Zwłoki dziecka zabezpieczono do sekcji.

Śledczy zaczęli szukać ojca dziecka.  Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód ustaliła ojca dziecka 13-latki na podsatwie badań DNA. Ich wynik szokuje.

Ojcem dziecka jest 71-letni Stanisław G. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut współżycia seksualnego z 13-latką.

Podczas przesłuchania częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu. Złożył wyjaśnienia. Na wniosek prokuratora sąd aresztował 71-latka tymczasowo na trzy miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Prokuratura złożyła również do sądu wniosek o odebranie praw rodzicom 13-latki. Po wyjściu ze szpitala 13-latka trafiła do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Poprzedni artykułKompletnie pijany ukradł samochód z pieniędzmi. Ruszył szalony pościg
Następny artykułKierowca wpadł w poślizg. Peugeot dachował. Kierowca i pasażer odmówili pomocy (ZDJĘCIA)