Reklama samochody.pl

Zygzakiem przyjechała na zakupy do sklepu. Była kompletnie pijana

Rozwagą, rozsądkiem i właściwą reakcją wykazała się mieszkanka Rawicza. Kobieta zauważyła, że pod sklep, w którym pracuje podjechała skoda, której kierująca była kompletnie pijana.

W dniu, 30 listopada, około godz. 16.00 policja z Rawicza dostała zgłoszenie od kobiety, że odebrała kluczyki od samochodu oraz uniemożliwiła dalszą jazdę kompletnie pijanej kierującej. Ta przyjechała zygzakiem na zakupy.

Kierująca skodą jadąc ulicą Miskiewicza skręcił w ulicę Konopnicką w Rawiczu, pomimo obowiązującego zakazu, następnie zatrzymał się tuż przy sklepie na powierzchni wyłączonej z ruchu. Z za kierownicy wysiadła kobieta, która zataczając poszła się do sklepu. Zachowanie klientki od razu wydało się dziwne dla personelu, szybko okazało się, że jest ona mocno pijana.

Pracująca w sklepie rawiczanka wiedziała, że nie może dopuścić żeby pijana kontynuowała jazdę, ponieważ takie sytuacje nie rzadko kończą się tragicznie. Odebrała kluczyli i powiadomiła policję o zaistniałej sytuacji.

Skodą kierowała 64-letnia mieszkanka Rawicza. Wydmuchała niemal dwa promile alkoholu. Kobiecie odebrano prawo jazdy. Odpowie również za wykroczenia jakich się dopuściła w czasie jazdy. Nie uniknie również konsekwencji karnych.

Poprzedni artykułMakabryczne odkrycie w kotłowni. Znaleziono zwęglone zwłoki. Śmierć owiana tajemnicą?
Następny artykuł15-latek brutalnie zamordował stryjenkę. Po 23 latach stanie za to przed sądem