Znęcał się nad kurą ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu pięć lat więzienia

58-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara do nawet 5 lat więzienia.

58-latek z gminy Hrubieszów odpowie za znęcanie się nad kurą ze szczególnym okrucieństwem. Kiedy na jego podwórze przeszła kura sąsiada, zaczął okładać ją kijem od szczotki, a następnie ledwo żywe zwierzę przerzucił przez płot. Kura musiała zostać uśpiona przez weterynarza. Grozi mu kara do 5 lat więziennika.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości nieopodal Hrubieszowa. Na posesję 58-latka przeszła kura sąsiada. Mężczyzna zdenerwował się, bo jak twierdził, kury już nie pierwszy raz wchodziły mu na posesję i niszczyły warzywa.

Chwycił więc szczotkę i kijem zaczął kilkukrotnie uderzać kurę. Potem kiedy kura już ledwo trzymała się na nogach przerzucił ją przez płot do sąsiada.

Właściciel kury widząc zmaltretowane zwierzę wezwał na miejsce policję. Okazało się, że kura ma połamane kości i nie może sama się poruszać. W tym przypadku była niezbędna interwencja weterynarza, który musiał uśpić zwierzę.

58-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara do nawet 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułZaatakowała matkę z dzieckiem. Kopnęła wózek z niemowlakiem. Pluła na policjantów, wyzywała ich i niszczyła radiowóz
Następny artykułW woj. lubuskim został zatrzymany pedofil. Zrobił okropne rzeczy dwóm dziewczynkom