Znaleziono ciało mężczyzny. Policja ustala tożsamość

Policjanci kryminalni z Gniezna prowadzą czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione w dniu, 9 stycznia 2019 r.

Ciało mężczyzny zostało znalezione w Gnieźnie przy ul. Trzy Mosty w pustostanie. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłego z zakresu antropologii sądowej, który przeprowadził rekonstrukcję wizerunku.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, 176 cm wzrostu, 60 kg, normalnej budowy ciała, włosy – szatyn z częściową siwizną. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znajdowało się obuwie marki Nike. Na szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na czarnym rzemyku medalik.

Policja prosi o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Osoby, które mają wiedzę na temat tożsamości denata proszone są o kontakt z komendą policji w Gnieźnie, pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub na skrzynkę mailową:  dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl

Poprzedni artykułCiało mężczyzny wyłowione z Odry. Policja ustala tożsamość denata
Następny artykułStraszny wypadek. Samochód spłonął. W środku dwa ciała