Reklama samochody.pl

Złodzieje w biały dzień kradli auto dźwigiem HDS. Jeden ma… 16-lat

Niecodzienny widok zobaczyli policjanci z komisariatu w Dorohusku. Zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży samochodu. Auto było w trakcie załadunku przy wykorzystaniu dźwigu HDS. Na posesji jednego ze sprawców zabezpieczyliśmy jeszcze dwa skradzione w ten sposób samochody.

Policjanci z komisariatu w Dorohusku zatrzymali na gorącym uczynku usiłowania kradzieży samochodu dwóch mieszkańców Chełma w wieku 52 i  62-lat oraz 16-latka. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 lipca, w miejscowości Ludwinów.

Pozostawiony przy drodze nissan był już w trakcie załadunku przez złodziei na samochód ciężarowy. Złodzieje użyli podnośnika HDS.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 52-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli jeszcze dwa samochody osobowe, które skradzione zostały w ten sam sposób.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży, za co grożą i kary do 5 lat więzienia. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Poprzedni artykułMakabryczna śmierć. Gasił pożar zboża i wtedy zapaliły się jego ubrania
Następny artykułPsy zagryzły rowerzystę. Właściciel owczarków zatrzymany przez policję. Kłamał, ale sąd go nie aresztował (FILM)