Reklama Toyota

Zło w najczystszej postaci. Suczka skatowana młotkiem. Trwa walka o jej życie

Przytulisko u Wandy niebawem przekaże więcej informacji i prosi, żeby trzymać za Nadzieję kciuki.

To było zło w najczystszej postaci czyha nie za rogiem, nie za płotem, a w domu w Szamotułach. Właściciel zgotował swoje suczce piekło katując ją młotkiem. Trwa walka o życie starszej suczki.  

O brutalnym zdarzeniu informuje Przytulisko u Wandy. – Zło nie zawsze mieszka w zatęchłej, brudnej melinie. Demon bardzo często zagnieżdża się w czystym, zadbanym domu z ogródkiem. Zakłada białe koszule, w środowisku, w którym żyje budzi szacunek – informuje przytulisko.

Skatowana młotkiem suczka została odebrana z rąk oprawcy, właściciela przez policję. – Drżące ciałko potrzaskane młotkiem, ziemia cała we krwi. Trafiła do nas ledwo żywa, pełna cierpienia, milcząca – informuje Przytulisko u Wandy.

Trwa walka o życie starszej suni, która została nazwana „Nadzieja”. Jest w klinice. Przytulisko u Wandy niebawem przekaże więcej informacji i prosi, żeby trzymać za Nadzieję kciuki.

Możemy pomóc wesprzeć „Przytuliska u Wandy” dowolna wpłatą nr konta: 42109013910000000116846932

Każda złotówka ma znaczenie. Można również wesprzeć przytulisko rzeczowo oraz wolontariatem. Wszelkie informacje pod numerem tel. 792 054 144

Poprzedni artykułOkoło trzy tysiące alkoholików pobierało w 2022 r. rentę z tej racji. Ale dla śmiertelnie chorych takiego świadczenia nie ma
Następny artykułWezwał policję, bo żona nie… ugotowała obiadu