Reklama samochody.pl

Zderzyły się dwie osobówki. Trzy osoby zostały poszkodowane (ZDJĘCIA)

KP PSP Złotów

3 lutego 2021 roku o godzinie 16.37 do stanowiska kierowania PSP w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na trasie Kujan-Dorotowo. Na podany w zgłoszeniu odcinek drogi wojewódzkiej została zadysponowana najbliższa miejscu zdarzenia jednostka OSP Kujan oraz jednostka PSP ze Złotowa.

W chwili dojazdu służb ratowniczych jeden z rozbitych pojazdów zlokalizowany na pasie drogi, drugi zakończył przemieszczanie się w przydrożnym rowie. Wszystkie osoby podróżujące opuściły pojazdy o własnych siłach jednak wymagały udzielenia pomocy medycznej. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca i wstrzymaniu ruchu na danym odcinku drogi przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. W chwili przybycia pierwszego zespołu ratownictwa medycznego dwoje poszkodowanych zostało przejętych przez medyków trzecia z osób pozostawała nadal pod opieką strażaków do momentu przyjazdu drugiego zespołu PRM.  W dalszej kolejności oświetlono teren działań do czasu wykonania czynności dochodzeniowych przez Policję oraz usunięcia pojazdów przez pomoc drogową. Zdarzenie łącznie obsługiwały cztery różne podmioty, w tym 10 pojazdów i 24 osoby.

Opracowanie: st.asp. Kazimierz Wiebskowski.

 

Poprzedni artykułUwięzili kobietę i znęcali się nad nią. Była bita, kopana i podtapiana. Jej psa włożyli do mikrofalówki i włączyli (FILM)
Następny artykułPolicja zlikwidowała duży gang pseudokibiców. Handlowali narkotykami (ZDJĘCIA)