Reklama samochody.pl

Zderzenie dwóch pojazdów. Jedno z nich dachowało (ZDJĘCIA)

Na skutek zderzenia dwóch pojazdów, jedno z nich wylądowało w rowie i dachowało.

Wszystko wydarzyło się w sobotę 26 listopada kilka minut po godzinie 13:00. Wówczas to grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 308 (ulica Kościańska).

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, jeden zastęp ochotników z Grodziska Wielkopolskiego, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po dojdzie na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Natomiast jeden z pojazdów wpadł do rowu i dachował.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z obydwu pojazdów, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy,  posprzątaniu po kolizyjnych oraz wsparcie- psychiczne uczestników zdarzenia – informuje portal wlkp112.pl Marcin Nowak z grodziskiej straży pożarnej 

Kierująca pojazdem marki golf nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i najechała na tył opla co doprowadziło do dachowania pojazdu – informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hofmann z grodziskiej policji 

Sprawcą kolizji była 21-letnia kobieta. Ukarano ją mandatem karnym – dodaje Hofmann 

Foto. OSP Grodzisk Wielkopolski 

Foto. PSP Grodzisk Wielkopolski 

Poprzedni artykułDramatyczne odkrycie w Gnieźnie. Nie żyje mężczyzna (WIDEO)
Następny artykułTragedia. Ciała nastoletnich chłopców znalezione w aucie w garażu. Silnik pracował