Reklama samochody.pl

Zderzenie czołowe samochodu osobowego z ciężarowym

Fot.JRG Trzacianka.

W poniedziałek, 25 maja o godz. 16:41 od Druhów z OSP Niekursko do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym, do którego doszło 100 m od remizy.

Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował dodatkowo zastępy z JRG Trzcianka.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód ciężarowy na łuku drogi, którego kierowca opuścił pojazd przed przybyciem zastępów, oraz samochód osobowy, w którym znajdowały się dwie osoby (kierowca, pasażerka) uskarżające się na ból kręgosłupa, klatki piersiowej.
Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe osobowym, jednocześnie ratownicy założyli kołnierze ortopedyczne i ewakuowali poszkodowanych na zewnątrz pojazdu przekazując przybyłemu na miejsce zdarzenia ZRM z Trzcianki. Podczas trwania akcji koordynator działań medycznych poinformował KDR-a, że po poszkodowanego kierowcę pojazdu na miejsce zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec LPR. Ratownicy wyznaczyli miejsce do lądowania. Końcowym etapem działań było posypanie wyciekłych płynów eksploatacyjnych sorbentem.

Opracowanie:  asp. Piotr Żdanowicz.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/ukradl-paczki-z-busa-kurierskiego-ukryl-sie-w-pobliskich-krzakach/

Poprzedni artykułUkradł paczki z busa kurierskiego. Ukrył się w pobliskich krzakach
Następny artykułPolicjanci zabezpieczyli blisko dwa kilogramy narkotyków. Mężczyźnie grozi do dziesięciu lat więzienia