Zboczony taksówkarz wożący na aplikacje obmacywał pijaną klientkę. Ukrainiec został aresztowany (FILM)

Za czyn, którego się dopuścił Ukrainiec grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Krakowscy policjanci zatrzymali kierowcę taksówki na aplikację, podejrzanego o wykorzystanie seksualne kobiety, która zamówiła u niego kurs. Mężczyzna za czyn, którego miał się dopuścić, odpowie przed sądem. Wobec 49-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

W dniu, 20 sierpnia, do VI komisariatu policji w Krakowie wpłynęło zawiadomienie od kobiety, o tym, że została wykorzystana seksualnie przez kierowcę, podczas kursu taksówką, którą zamówiła za pośrednictwem aplikacji. Mężczyzna wykorzystując to, że była pod wpływem alkoholu miał dotykać jej miejsc intymnych.

Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili osobę i miejsce, w którym może przebywać kierowca taksówki, odpowiedzialny za ten czyn. Funkcjonariusze udali się w rejon krakowskich Bronowic gdzie na jednej z ulic zauważyli samochód, a w nim mężczyznę będącego w ich zainteresowaniu.

Wylegitymowanym okazał się być 49-letni obywatel Ukrainy, który został przewieziony do policyjnej jednostki. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie taksówkarzowi zarzutu seksualnego wykorzystania bezradności innej osoby.

W dniu, 23 sierpnia, sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 49-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące, gdzie będzie on oczekiwał na proces. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Poprzedni artykułDramat. Pijany ojciec ugodził syna nożem. Ranny trafił do szpitala
Następny artykuł65-latka ukradła biżuterię na lotnisku i poleciała na wakacje