Reklama Toyota

Wypadek z udziałem motocyklisty w Wilkowie Polskim. Ranny mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Kościan112

Dziś w niedzielę, 21 czerwca, w Wilkowie Polskim (Powiat Grodzisk Wielkopolski) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. 

Około godziny 18:00 służby ratunkowe z Grodziska Wielkopolskiego zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Wilkowie Polskim. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z Wielichowa, Policję, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz po jednym zastępie strażaków z powiatu kościańskiego (JRG Koscian oraz OSP Śmigiel).

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 28-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego jadąc od strony Wilkowa Polskiego w kierunku Śniat, w pewnym momencie najprawdopodobniej wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym złapał pobocze wywracając się na nieużytkowane torowisko. Mężczyzna z niegroźnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. – informuje kom.Kamil Sikorski oficer prasowy KPP w Grodzisku Wielkopolskim. 

Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja – dodaje Sikorski. 

Poprzedni artykułNie zatrzymał się na stopie doprowadził do wypadku. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)
Następny artykułZwisający konar drzewa powodem interwencji strażaków (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)