Reklama samochody.pl

Wypadek z udziałem czterech pojazdów w Grodzisku Wielkopolskim (ZDJĘCIA)

Na obwodnicy Grodziska Wielkopolskiego doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów. Dwie osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej.

Wszystko wydarzyło się w piątek 22 marca kilka minut przed godziną 14:00. Wówczas to grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem czterech samochodów na skrzyżowaniu ulicy Europejskiej i Nowej.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych i ochotników z Grodziska Wielkopolskiego, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po dojeździe na miejsce potwierdzono zgłoszenie. Łącznie w czterech pojazdach podróżowało pięć osób. Dwie z nich wymagały udzielenia pomocy medycznej.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki volkswagen transporter wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i nie ustąpił tym samym pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem polo. Pojazdy zderzyły się, uszkodzone zostały jeszcze dwa inne samochody. Kierująca vw polo trafiła do szpitala – informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hoffmann, z grodziskiej policji

Czynności będą prowadzone pod kątem wypadku – dodaje Hoffmann

Foto. PSP Grodzisk Wielkopolski

 

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Opel wjechał pod ciężarówkę, został zmiażdżony
Następny artykułGroźny pożar budynku. Jedna osoba poszkodwana