Reklama samochody.pl

Wypadek. Potrącił dziecko rowerem i uciekł. Szuka go policja z Kalisza

Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego komendy miejskiej policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w lipcu. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego sylwetkę publikujemy prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca br. na ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna jadąc rowerem się po chodniku potrącił 5-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka rowerzysty, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie podkom. Karolem Burkiem tel. 47 77 51 180. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nr tel. 47 77 51 364, 47 77 51 360 (w godz. 7:30 – 15:30) lub na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Poprzedni artykułOgromny mandat dla drogowego recydywisty
Następny artykułMisja Grecja. Polscy strażacy w gotowości ruszyć ponownie na pomoc Grekom