Reklama Toyota

Wpadł z narkotykami i spokojnie zaoferował policjantom łapówkę

Policjanci z komendy w Grodzisku Wlkp. zatrzymali 30-latka, który miał przy sobie narkotyki. Chcąc uniknąć konsekwencji spokojnie próbował dać policjantom pieniądze, w zamian za odstąpienie od czynności. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

W niedziele, 3 września, kilkanaście minut po północy policjanci w miejscowości Granowo zauważyli mercedesa, który nie miał tylnej tablicy rejestracyjnej. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może być on pod wpływem alkoholu, bądź narkotyków.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że kierowcą mercedesa był 30-letni obywatel Mołdawii. Był trzeźwy, mimo to pobrano krew do badań laboratoryjnych, aby sprawdzić czy kierował pod wpływem narkotyków.

Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli u 30-latka woreczki strunowe z narkotykami. Kierowca mercedesa został zatrzymany.

Mężczyzna w trakcie czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy jakby nigdy nic, usiłował dac policjantom łapówkę w zamian za odstąpienie od zatrzymania.

Prokurator przedstawił 30-latkowi zarzuty posiadania narkotyków oraz usiłowanie wręczenia łapówki policjantom. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykułTakie zachowanie personelu szpitala zdarza się bardzo rzadko
Następny artykułMakabryczny pożar w bloku. Nie żyje jedna osoba