Wpadł w poślizg Seatem i bokiem uderzył w Forda. Zginęła młoda kobieta

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 15 stycznia, wieczorem w miejscowości Strachosław. Na śliskiej drodze kierujący Seatem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym Fordem. Zginęła 26-letnia pasażerka Seata, a ranny kierujący zostali przewiezieni do szpitala

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 17.30 na drodze w miejscowości Strachosław. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Seatem 31-letni mężczyzna na śliskiej nawierzchni drodze stracił panowanie nad pojazdem.

Wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka Fordem. Fordem kierowała 29-letnia kobieta.

W wypadku zginęła 26-letnia pasażerka Seata. Wpadając w poślizg Seat uderzył w forda bokiem od strony pasażerki. Obaj ranni kierujący zostali przetransportowani do szpitala.

Poprzedni artykułRozsyłali SMS-y z dopłatą do przesyłek lub prądu. Zatrzymanych 21 osób, w tym Ukraińcy i Białorusini (FILM, ZDJĘCIA)
Następny artykułNajpierw pijany driftował skodą, a po chwili uderzył w radiowóz (FILM)