Wnuk sadysta katował 94-letnią babcię dla pieniędzy

Odpowie za usiłowanie rozboju i uszkodzenie ciała. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Do smutnego zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w Lublinie. Wnuk chciał od 94-letniej babci 300 zł,. Gdy ich nie dostał zrobił się agresywny. Położył rękę kobiety na stole i zaczął w nią uderzać. W wyniku tego doprowadził do obrażeń. Po wszystkim uciekł.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci z 4 komisariatu otrzymali pod koniec ubiegłego tygodnia. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że do domu 94-latki przyszedł jej wnuk. Mężczyzna domagał się od seniorki 300 złotych.

Gdy ta powiedziała, że nie da mu takiej kwoty, stał się agresywny. Położył rękę kobiety na stole i zaczął w nią uderzać. W wyniku tego doprowadził do obrażeń. Po wszystkim uciekł.

Zaalarmowani o sprawie funkcjonariusze szybko ustalili przebieg wydarzeń i zatrzymali 36-latka. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany. Mieszkaniec Lublina od razu trafił do policyjnej celi. Następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty.

Odpowie za usiłowanie rozboju i uszkodzenie ciała. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Poprzedni artykułZnane marki z poważnymi zarzutami UOKiK. Chodzi o naciągnie klientów na zniżkach
Następny artykułUderzył citroenem w mur. Młode dziewczyny bardzo poważnie ranne. Połamane kości twarzy i nogi