Reklama samochody.pl

Wlał suczce do pyszczka żrący płyn do czyszczenia toalet. Bestia Marcin Wrona poszukiwany

Poszukiwany Marcin Wrona.

Marcin Wrona za znęcanie się nad psem suczką Zizi został skazany w grudniu 2022 r. na dwa lata bezwzględnego więzienia oraz wpłatę 10 tys. zł na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Dodatkowo przez 15 lat dostał zakaz posiadania zwierząt. To kara za bestialskie wlanie suczce do pyszczka żrącego płynu do czyszczenia toalet. Jest poszukiwany listem gończym.

Marcin Wrona wlał do pyszczą psa o imieniu Zizi butelkę żrącego płynu do czyszczenia toalet. Zwierzę doznało rozległych obrażeń. Oparzeń jamy ustnej, martwicy okolic wędzidełka językowego, obrzęku całego języka i błon śluzowych.

Pies bardzo cierpiał. Miał wiele krwawiących rany w pysku, martwice podniebienia i martwice błony śluzowej przełyku

Marcin Wrona został za to skazany w 2022 r. na dwa lata bezwzględnego więzienia, wpłatę grzywny 10 tys. żł na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Na 15 lat dostał zakaz posiadania zwierząt .

Nie odsiedział kary, był tylko tymczasowo aresztowany. Został wypuszczony na wolność. Po uprawomocnieniu się wyroku nie wstawił się do więzienia stąd list gończy za Marcinem Wroną.

39-letni sadysta ostatnio był zameldowany przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu. Skazany ma krótkie włosy w kolorze blond, ciemne oczy, owalną twarz oraz średnie uszy i nos. Mierzy około 170 cm i może ważyć od 50 do 69 kg. Jego znaki szczególne to dołek w brodzie, blizna na brwi, tatuaż z motywem czaszki na ramieniu oraz tatuaże na szyi.

Jeśli ktoś gdzie przebywa Marcin Wrona lub zauważysz go gdziekolwiek proszony jest o powiadomienie policji.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Zginęły trzy osoby. Ofiary to również dzieci
Następny artykułSkazan za zabójstwo sąsiada nie wróciła po przerwie do więzienia