Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Wjeżdżała na autostradę pod prąd, bo tak pokazała jej nawigacja (FILM)
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Wjeżdżała na autostradę pod prąd, bo tak pokazała jej nawigacja (FILM)
Z kraju

Wjeżdżała na autostradę pod prąd, bo tak pokazała jej nawigacja (FILM)

Ostatnia aktualizacja 27 lipca 2023 12:00
Opublikowano 27 lipca 2023
Udostępnij
Mieszkanka Norwegii za niestosowanie się do znaku zakazu wjazdu została ukarana wysokim mandatem karnym.
Udostępnij

Policjanci z Krapkowic w porę zatrzymali 29-latkę, która chciała wjechać na autostradę pod prąd. Mundurowym tłumaczyła, że wszystkiemu „winna” jest nawigacja.

W środę, 26 lipca, policjanci krapkowickiej drogówki patrolowali opolski odcinek autostrady A4. Około godziny 13:30 funkcjonariusze zjeżdżając z autostrady na MOP Góra Św. Anny, zauważyli BMW, którego kierowca jechał ”pod prąd” w kierunku wjazdu na autostradę A4.

Mundurowi natychmiast zareagowali aby nie dopuścić do niebezpiecznej sytuacji na drodze. Kierujący pojazdem kompletnie zignorował znak zakazu wjazdu i poruszał się dalej w kierunku A4. Dopiero dźwięk policyjnych sygnałów wywołał reakcję. Policjanci zatrzymali bmw, tuż przed pasami ruchu autostrady.

- Reklama -

W trakcie kontroli, 29-letnia kierująca, tłumaczyła policjantom, że to przez nawigację popełniła błąd. Jak oświadczyła, na znaki drogowe nie zwracała uwagi. Mieszkanka Norwegii za niestosowanie się do znaku zakazu wjazdu została ukarana wysokim mandatem.

https://opolska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/208/208-200169.mp4
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Pożar kurnika w Wielichowie. Straty są duże (ZDJĘCIA)
Następny artykuł Chłopczyk błąkał się po ulicy w Ostrowie Wielkopolskim. Wieczorem sam wyszedł ze szpitala
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Makabryczny wypadek. Zasnął w trawie. Kolega zmasakrował go kosiarką

Do tragicznego wypadku doszło w Moszczańcu (Podkarpacie). 25-letnie Adam zasnął w trawie. Kosiarka zmasakrował go 22-letnie kolega. Mężczyzna zmarł na…

1 min czytania
Z kraju

Masakra. 22-latek ciął rodziców maczetą, chciał zabić

Gracjan K., w dniu 18 lutego w domu w zamiarze pozbawienia życia swoich rodziców, zadał każdemu  z nich co najmniej…

1 min czytania
Z kraju

Poważny wypadek. Samochód płonął jak pochodnia. Poparzony 10-latek, ranne 9-miesięczne dziecko (ZDJĘCIA)

Do poważnego wypadku doszło we wtorek, 2 lutego, na trasie koło miejscowości Brzozówka koło Sulęcina (woj. lubuskie). Zderzyły się dwie…

2 min czytania
Z kraju

Potwory wypadek. Samochód po zderzeniu z motocyklem wybuchł i spłonął. Zginęły dwie osoby (FILM)

Do koszmarnego wypadku doszło w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie). Matiz uderzył w motocykl honda i eksplodował. Zginęli obaj kierowcy. https://youtu.be/_wp_jRgOzP0 Do…

0 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?