Reklama samochody.pl

Volkswagen w rowie. Ranny kierowca trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Do szpitala trafił kierujący volkswagenem passatem, który pomiędzy Konarami a Grąbkowem zjechał do rowu uderzając w betonowy przepust. Kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili strażacy z Jutrosina.

Kolizja miała miejsce w poniedziałek 15 marca 2021 r. przed godziną 16.00.Zanim na miejsce dojechały służby, 43-letni mieszkaniec gminy Jutrosin przebywał już poza rozbitym autem, uskarżając się na bóle klatki piersiowej.

Jako pierwszy na miejsce dotarli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jutrosinie. Druhowie niezwłocznie zabezpieczyli teren i przystąpili do udzielania pomocy rannemu mężczyźnie. Ich działania zostały wsparte przez kolejne zastępy z Konar, Grąbkowa i Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu. Poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który zdecydował o przewiezieniu go do szpitala w Krotoszynie – informuje mł.bryg Krzysztof Skrzypczak zastępcą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu

Mieszkaniec Miejskiej Górki nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechał do rowu – dowiedzieliśmy się w Komendzie Powiatowej Policji w Rawiczu. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

Foto OSP Jutrosin oraz JRG Rawicz