Ukradła Alfę Romeo i jeździł nią kraść paliwo na stacjach benzynowych

Ukradł samochód, następnie skradzionym samochodem kradł paliwo na stacjach benzynowych. Złodziej została zatrzymany przez kępińskich kryminalnych.

Wszystko rozpoczęło się, 13 lutego, o godzinie 23:40, gdzie z prywatnego parkingu na ulicy Solidarności w Kępnie nieznany mężczyzna ukradł Alfę Romeo. O zdarzeniu kępińskich policjantów poinformował właściciel pojazdu, który zorientował się o kradzieży następnego dnia rano.

Kępińscy kryminalni natychmiast przystąpili do działania, zabezpieczono monitoringi z miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i zabezpieczono wszystkie dowody w sprawie kradzieży. To doprowadziło do ustalenia i w konsekwencji do zatrzymania złodzieja. Okazał się nim być 20-letni mieszkaniec Kępna. Kryminalni z kępińskiej jednostki ustalili miejsce ukrywania się 20-latka z Kępna i do zatrzymania doszło, 20 lutego, około godziny 14.00 w jednym z budynków na ulicy Osińskiej w Kępnie.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz usłyszy odpowiedni zarzut za kradzież samochodu i odpowie za kilka kradzieży paliwa na pobliskich stacjach benzynowych. Paliwo jeździł kraść ukradzioną Alfą Romeo. Samochód został odzyskany i wróci do prawowitego właściciela.

Poprzedni artykułPoszukiwany od wielu lat przez policję odnaleziony w… grobie
Następny artykułWpadł kompletnie pijany Ukrainiec. Jechał renault