Reklama samochody.pl

Ukradł parasol ogrodowy. Teraz może trafić na pięć lat do więzienia

5 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi, który ukradł parasol ogrodowy. Sytuacja miała miejsce w nocy z 10 na 11 lipca br. Podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które wróciło do właściciela.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. w ubiegłym miesiącu przyjęli zawiadomienie dotyczące kradzieży parasola ogrodowego o wartości blisko 1500 złotych. Zawiadamiający poinformował, że do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 lipca br. na terenie jednej ze stacji paliw w Grodzisku Wlkp..

Kryminalni natychmiast podjęli czynności procesowe. W wyniku uzyskanych informacji oraz zebranych dowodów wytypowali grupę osób, która mogła mieć związek z kradzieżą. Kilka dni temu praca policjantów doprowadziła do ustalenia sprawcy kradzieży parasola.

25-letni mieszkaniec Grodziska Wlkp. podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które wróciło do właściciela.

Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduję karę 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułTrwa akcja strażaków na Warcie. W wodzie ma znajdować się ciało
Następny artykułUgodzenie nożem w centrum Gniezna. Ranny w ciężkim stanie trafił do szpitala