Reklama Toyota

Ukradł imitację loda. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za kradzież cudzej rzeczy grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Zarzut kradzieży usłyszał 26-latek mieszkaniec Wieruszowa. Mężczyzna pod koniec czerwca na jednej z ulic Wieruszowa ukradł „figurkę loda” o wartości 1000 zł. Wieruszowianin przyznał się do tej kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Wieruszowa w godzinach porannych. Jak ustalili policjanci tego dnia dwaj mężczyźni w wieku 26 i 36 lat spacerując wspólnie ulicami miasta zauważyli przewróconą figurkę w kształcie loda.

Wówczas starszy z nich ją podniósł i poszli dalej. W pewnym momencie młodszy z nich zawrócił i zabrał figurkę niosąc ją na plecach, a następnie pozostawił skradzione mienie w domu swojej koleżanki.

26-latek został zatrzymany. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 38-latki koleżanki zabezpieczyli skradzione mienie. Wartość skradzionej figurki została wyceniona na 1000 złotych. Młodszy z mężczyzn usłyszał już zarzut w tej sprawie. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za kradzież cudzej rzeczy grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Poprzedni artykułMisja Grecja. Wolsztyńscy strażacy już w domu (ZDJĘCIA,WIDEO)
Następny artykułKompletnie pijani rodzice opiekowali się czworgiem dzieci. Najmłodsze miało roczek