Reklama samochody.pl

Pięciu znajomych podczas imprezy piło alkohol. Nagle jeden z ich podpalił 25-latka

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim (woj. lubelskie). Pięciu znajomych piło alkohol. W pewnym momencie 48-latek oblał 25-latka łatwopalną substancją i podpalił. Ciężko poparzony mężczyzna został zabrany do szpitala, a 48-latek trafił do aresztu pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek. Dyżurny opolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że do szpitala z ciężkimi poparzeniami ciała został przewieziony jeden z uczestników imprezy, która odbywała się w jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim.

Przybyli pod wskazany adres policjanci ustalili, że poszkodowanym jest 25-letni mężczyzna. Wraz z nim w mieszkaniu przebywała jeszcze piątka znajomych.

Wykonane czynności pozwoliły ustalić, że jeden z mężczyzn w pewnym momencie podpalił znajomego. Sprawca zdarzenia był w mieszkaniu, w którym doszło do zdarzenia. To 48-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Sąd rejonowy w Opolu Lubelskim zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu nawet dożywocie.

Poprzedni artykułTragedia podczas wędkowania. Utonął 16-letni chłopak
Następny artykułRażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy