Reklama samochody.pl

Ukradł bmw warte 250 tys. zł spod sklepu. W środku było dziecko (FILM)

Ukradł bmw warte 250 tys. zł spod sklepu. W środku było dziecko

Do zdarzenia doszło, 30 grudnia. Złodziej ukradł BMW 6GT o wartości 250 tys. zł. zaparkowane pod jednym z marketów w Gryfowie Śląskim. Pokrzywdzony zostawił pojazd przed sklepem. W środku został jego 15-letni syn. Złodziej po wejściu do środka, stanowczo kazał chłopcu wysiąść, a sam odjechał autem.

Zaraz po kradzieży została powiadomiona policja. Patrol zaczął ścigać skradzione bmw. Do akcji włączyli się funkcjonariusze z innych powiatów. Na drogach ustawiono na drogach. Na miejscu kradzieży pracował specjalnie powołany zespół, który zabezpieczał m. in. ślady pozostawione przez złodzieja, przesłuchiwał świadków oraz przeglądał monitoring z trasy ucieczki.

Zorganizowana akcja wielu wydziałów komendy w Lwówku Śląskim oraz współpraca z innymi patrolami z sąsiednich powiatów, zakończyła się sukcesem i przede wszystkim zatrzymaniem sprawcy kradzieży oraz odzyskaniem auta.

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim aresztował 25-latka tymczasowo na trzy miesiące. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności przestępstwa. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.