Reklama samochody.pl

Uderzył policjanta z główki. Kierowca był kompletnie pijany (zdjęcia)

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Kępno, który wsiadł za kierownicę pojazdu mając w sobie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

15 lutego br. o godzinie 6:35 w Świbie funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Kępno, który kierował samochodem marki Mazda znajdując się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wskazało 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ponadto w trakcie wykonywania czynności służbowych przez naszych mundurowych, 29-latek naruszył nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy uderzając go głową w twarz oraz znieważył innych policjantów wykonujących czynności służbowe słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione odpowiednie zarzuty za popełnione przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

📸KPP Kępno

Poprzedni artykułKobieta poparzona tłuszczem. Na pomoc wezwany śmigłowiec
Następny artykułRowerzystka potrąciła na chodniku niedowidzącą dziewczynę i szarpała ją za włosy. W sądzie twierdzi, że jest ofiarą