Reklama samochody.pl

Tragiczny wypadek. Zginęły trzy osoby. To mama i dwoje dzieci (ZDJĘCIA)

Siła zderzenia volkswagen z ciężarówką był potężna. Mały samochód został zmiażdżony.

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę, 24 sierpnia, na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina (woj. lubuskie). Volkswagen zderzył się z ciężarówką cysterną do przewozu mleka. Zgięły trzy osoby. To mama i dwoje dzieci w wieku 11 lat i 13 lat.

Do śmiertelnego wypadku doszło około godz. 16:00 Na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. – Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że kierująca volkswagenem zderzyła się z ciężarówka – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Najprawomocniej kierująca volkswagenem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechała na przeciwległy pas. Tam czołowo zderzyła się z ciężarówka.

Kierowca ciężarówki chał uniknąć czołowego zderzenie i dobił wypadając z drogi. Ciężarówka lezy na boku.

Siła zderzenia volkswagen z ciężarówką był potężna. Mały samochód został zmiażdżony. Na miejsce wypadku dojechało wysłano pięć wozów straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego i świebodzińska. Wylądował również także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego z Zielonej Góry.

Strażacy musieli wycinać trzy osoby ze zmiażdżonego volkswagena. Niestety wszystkie osoby z volkswagena zginęły na miejscu. To 38-letnia kobieta i jej dwoje dzieci w wieku 13 i 11 lat.

Ranny kierowca ciężarówki został zabrany do szpitala

Droga krajowa nr 92 w miejscu śmiertelnego wypadku jest zablokowana. – Trwa ustalanie przyczyn oraz okoliczności w jakich doszło do tragicznego wypadku – mówi asp. Ruciński.

Poprzedni artykułTragedia na torach pod Poznaniem. Zginął mężczyzna potrącony przez pociąg
Następny artykułJechał za szybko…auto wypadło z drogi i dachowało (ZDJĘCIA)