Reklama Toyota

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w powiecie wrzesińskim

Nie żyje motocyklista, który zderzył się z samochodem ciężarowym w miejscowości Pyzdry na ulicy Wrzesińskiej. Mimo szybkiej pomocy motocyklista poniósł śmierć na miejscu. 

Do wypadku doszło w piątek 14 kwietnia około godziny 15:25.  Na miejscu pracowali strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wrześni, ochotnicy z OSP Pyzdry i Pietrzyków, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz prokurator.

Z informacji jakie udało nam się ustalić, motocykl po zderzeniu miał stanąć w płomieniach. Na miejscu lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło do zdarzenia motocykla marki Kawasaki z ciężarowym Mercedesem. W wyniku uderzenia 28-letni motocyklista pochodzący z Pyzdr poniósł śmierć. – informuje portal wlkp112.pl Adam Wojciński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni

Okoliczności oraz przebieg tego zdarzenia , będą głównymi punktami śledztwa , które prowadzone będzie nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupcy –  dodaje Wojciński

📷 wrzesnia.info.pl

Poprzedni artykułStraszne. Pies „Franek” zjadł ampułkę wypełnioną kwasem. Nie przeżył
Następny artykułAudi wypadło z drogi i dachowało. Kierowca ukarany mandatem (zdjęcia)