Reklama Toyota

Tragiczny wypadek. Auta zostały zmasakrowane. Zginął członek OSP (ZDJĘCIA)

Jeden 18-latek zginął na miejscu, drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala. Koszmarny wypadek w powiecie gostyńskim.

Wszystko wydarzyło się w sobotę  6 maja około godziny 22:45. Wówczas to gostyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów na trasie Pogorzela – Gumienice.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Gostynia, ochotników z Pogorzeli, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Gdy na miejsce dotarły pierwsze służby ratunkowe potwierdzono zgłoszenie oraz zastano niemal kompletnie rozbite dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem na prostym odcinku drogi wyprzedzał samochód osobowy marki Peugeot doprowadzając do zdarzenia. W wyniku tego Opel i Peugeot uderzyły w przeróżne drzewo – informuje portal wlkp112.pl Monika Curyk z gostyńskiej policji

18-letni kierujący Oplem zginął na miejscu. Drugi 18-latek kierowca Peugeota został przetransportowany do szpitala z poważnymi obrażeniami – dodaje Curyk.

Osoba, która zginęła była członkiem OSP. Jedynie nie mogła brać jeszcze czynnego udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych, ponieważ nie ukończył jeszcze szkolenia podstawowego – informuje portal wlkp112.pl Łukasz Hajduk z gostyńskiej straży pożarnej.  Wszystkie okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratura.

📷KPP Gostyń

Poprzedni artykułCo za bestia! Zrobił to pięciu szczeniaczkom
Następny artykuł27-latek znaleziony martwy w mieszkaniu. Makabryczne odkrycie