Tragiczna śmierć. Kobieta zginęła w pożarze domu

Foto poglądowe nie pochodzi z miejsca pożaru

Do tragicznego pożaru doszło w powiecie czarnkowsko-trzcianecki. W pożarze domu zginęła kobieta.

Wszystko wydarzyło się w piątek 17 marca około godziny 11:00 na ul. Jaryńską w Wieleniu.

Gdy na miejsce przybyły pierwsze zastępy straży pożarnej, zastano palący się komin, lecz ogień w błyskawicznym tempie przemieścił się na dach domu.

Strażacy również dostali informacje, że w środku płonącego budynku mieszkalnego znajduję się kobieta w średnim wieku, która nie zdołała uciec. Strażacy wyposażeni w specjalny sprzęt ochronny dróg oddechowych weszli do środka, gdzie potwierdziło się,że w środku znajduje się kobieta. Dokonano makabrycznego odkrycia.

Zwłoki były w takim stanie, że ratownicy nie mogli podjąć akcji ratunkowej. Kobieta zginęła w płomieniach. Trzy osoby z płonącego budynku zdążyły uciec.

Gaszenie pożaru trwało godzinę. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej. Na razie nie wiadomo, czy rodzina będzie mogła wrócić do spalonego domu, czy będzie się on nadawał do zamieszkania

  • Informuje portal wlkp112.pl Joanna Kowalczyk, rzecznik czarnkowskiej straży pożarnej

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Nic bardziej prostszego wystarczy, że do nas napiszesz! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na wielkopolskanasygnale112@wp.pl

Poprzedni artykułKierowały promile. Spowodował kolizję był kompletnie pijany
Następny artykułMakabryczny wypadek. Citroen uderzył w drzewo i zapalił się. Kierujący zginął w płomieniach (ZDJĘCIA)