Tragedia. Zmarł mody policjant. Miał tylko 25 lat

O przedwczesnej śmierci kolegi informuje komenda policji w Czarnkowie. W dniu, 1 stycznia, odszedł niespodziewanie i nagle w wieku 25 lat st. sierż. Dawid Wojtysiak, referent Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego komisariatu w Krzyżu Wlkp.

Starszy sierżant Dawid Wojtysiak służbę w policji rozpoczął, 7 marca, 2019 roku. Po odbyciu szkolenia podstawowego w Szkole Policji w Słupsku został skierowany na adaptację zawodową w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie.

Następnie swoją służbę kontynuował na stanowisku referenta Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w Komisariacie Policji w Krzyżu Wlkp., gdzie pracował do końca.

Był oddanym służbie sumiennym funkcjonariuszem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym radości. Charakteryzował się zdecydowaniem i konsekwencją. Posiadał niebywałe umiejętności współdziałania w zespole. Był bardzo lubianym i szanowanym przez kolegów, wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym policjantem.

Odchodząc za wcześnie, śp. st. sierż. Dawid Wojtysiak, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół, koleżanki i kolegów z czarnkowskiej komendy oraz jednostek podległych.

  • Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako uśmiechnięty, życzliwy i wspaniały Kolega.

Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia bliskim zmarłego składa komendant policji w Czarnkowie wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami policji – informuje komenda w Czarnkowie.

Poprzedni artykułSzalona ucieczka kierowcy peugeota. Był pijany i ma dożywotni zakaz prowadzenia
Następny artykułZaginął w Sylwestra. Gdzie jest 15-latek?