Reklama Toyota

Tragedia. Z jeziora w Osłoninie wyłowiono zwłoki. Denat to 69-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)

W poniedziałek, 17 maja z jeziora w Osłoninie strażacy oraz policjanci wyłowili zwłoki 70-letniego mężczyzny. Był to wędkarz. 

Dyżurny wolsztyńskich strażaków o godzinie 17:13 otrzymał zgłoszenie od dyżurnego wolsztyńskiej policji z prośbą o wyłowienie zwłok na jeziorze w miejscowości Osłonin. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna + ponton, jeden zastęp ochotników z OSP Kaszczor z łodzią oraz Specjalistyczną Grupę wodno-nurkową z Kościana, która jeszcze w trakcie dojazdu na miejsce została zawrócona do bazy.

Strażacy wspólnymi siłami dopłynęli na wskazane miejsce. Po dopłynięciu mężczyzna już znajdował się w wodzie. Ubiór wskazywał na to, że był to wędkarz. Strażacy wyciągnęli zwłoki denata, na wskazane miejsce policji gdzie został on przekazany patrolowi policji – informuje portal wlkp112 asp. Wademar Wielgosz rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie.

Na jeziorze Wieleńskim Trzytoniowym ujawnione zostały dryfujące zwłoki mężczyzny, którym okazał się mieszkaniec Głogowa lat 69. Na miejscu policjanci, służba medyczna, prokurator – informuje portal wlkp112 asp.sztab. Wojciech Adamczyk rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Po przybyciu na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. W sprawie wszczęte postępowanie przygotowawcze – dodaje Adamczyk

Poprzedni artykułInspekcja drogowa była w szoku. Przeładowany bus to tylko jeden z problemów kierowcy (ZDJĘCIA)
Następny artykułŁowcy pedofili zatrzymali 22-latka. Podawał się za Kubę i „atakował” 12-latkę