Reklama Toyota

To jest chwila i można stracić życie. Tak wyglądało potrącenie rowerzysty (FILM)

Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala potrąconego 65-letniego rowerzystę. Rowerzystę jadącego po rondzie potrącił kierujący mazdą, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu. Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala potrąconego 65-letniego rowerzystę. Moment wypadku zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

W środę, 27 września, po godzinie 18.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło na rondzie na ul. Al. Kaczorowskiego. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący Mazdą 49-letni mężczyzna potrącił jadącego 65-letniego rowerzystę. Rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pracujący na miejscu wypadku drogowego policjanci z łukowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący Mazdą wjeżdżając na rondo nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu rowerem po tym rondzie 65-latkowi.

Poprzedni artykułMówił, że jest hiszpańskim hrabią. Pokazywał zdjęcia przy swoich jachtach. Kobiety wierzyły
Następny artykułPoważny wypadek koło Kargowej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę z wraku pojazdu. Lądował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)