Reklama Toyota

Szukały go trzy sądy. Od razu trafił do więzienia

Szukały go trzy sądy. Od razu trafił do więzienia.

Policjanci z Poznania zatrzymali 26-latka, który od ponad roku był poszukiwany przez trzy sądy w Wielkopolsce. Mężczyzna został skazany na karę prawie 3 lat więzienia, w związku z kilkakrotnym posiadaniem narkotyków. Okoliczności zatrzymania wskazują na to, że jego pobyt na kratkami może być dłuższy.

26-letni mieszkaniec gminy Kostrzyn był poszukiwany od maja 2021 r. Sądy w Wielkopolsce poszukiwały go do trzech różnych spraw. Wszystkie dotyczyły wyroków więzienia za posiadanie narkotyków.

Skazanego czeka blisko trzyletni pobyt w zakładzie karnym. Mężczyzna jednak, nie chcąc trafić do więzienia zaczął się ukrywać. W połowie czerwca br. sprawę jego poszukiwań przejęli policjanci z Wydziału Ochrony i Poszukiwania Osób KWP w Poznaniu.

W dniu, 12 lipca, rano w jednym z domu na terenie powiatu poznańskiego policjanci zatrzymali poszukiwanego 26-latka. W zajmowanym przez niego pokoju funkcjonariusze znaleźli różnego rodzaju narkotyki, takie jak marihuanę, amfetaminę, metamfetaminę oraz tabletki extasy, o łącznej wadze przeszło 70 gramów.

Wszystko wskazuje na to, że pobyt 26-latka za kratkami jeszcze się wydłuży. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Po usłyszeniu zarzutów 26-latek został przewieziony do aresztu śledczego w Poznaniu.

Poprzedni artykułZwyrodnialec zgwałcił młodą kobietę. Groził jej nożem, mówił że zabije (FILM, ZDJĘCIA)
Następny artykułKompletnie pijany pojechał na działkę. Okazał się, że ma sądowy zakaz prowadzenia