Reklama Toyota

Szokujące szczegóły zabójstwa dwójki dzieci i ich mamy. Zostały uduszone. Morderca płakał na przesłuchaniu

Do makabrycznego zabójstwa doszło w jednym z mieszkań w Puszczykowie. Zostały tam znalezione zwłoki kobiety oraz jej dwóch córeczek w wieku 1,5-roku i 4,5-roku. Morderca to 42-letni mąż kobiety i ojciec dzieci. Zamordowana kobieta miała 29 lat.

W poniedziałek, 20 listopada, odbyła się została sekcja zwłok kobiety oraz jej córeczek. Wykazała ona, że kobieta i dziewczynki zostały uduszone.

42-latek został przesłuchany. Przyznał się do potrójnego zabójstwa. Wyjaśniał, że chciał zabić tylko żonę. Swój makabryczny plan zaczął realizować nocą z 13 na 14 listopada. Kiedy mordował żonę obudziła się jedna z córeczek. Po chwili zabił obie dziewczynki.

Po morderstwie uciekł z mieszkania. W Avenidzie o tym co zrobił powiedział ochroniarzowi. Tam zatrzymał go wezwana na miejsce policja

Jak powód potrójnego zabójstwa podał swój problem z alkoholem. Wyjaśniła, że mordując żonę chciał pozbyć się problemu. Pił nałogowo, nie pracował, za co żona miała do niego pretensje. Zasłania się również brakiem pamięci z powodu alkoholu.

Morderca rodziny jest Ukraińcem. W Polsce mieszka od 2018 r. Od 2019 r. w Polsce była z nim żona.

Prokurator postawił Ukraińcowi trzy zarzuty zabójstwa. 42-latek w czasie przesłuchania był spokojny. Na koniec nawet rozpłakał się.

Poprzedni artykułMiesiącami dręczył była partnerkę. Nachodził ją, wydzwaniał, groził śmiercią i pobił
Następny artykułLudzie zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę volkswagena