Reklama Toyota

Szokujące. Pijana kobieta w zaawansowanej ciąży wypadła citroenem z drogi. W szpitalu urodziła kompletnie pijane dziecko

​​​​​​​W przydrożnym rowie stał rozbity citroen, a przy nim siedziała pijana ciężarna 31-latka. była w zaawansowanej ciąży. Wydmuchała ponad promil alkoholu. Został przewieziono ją do szpitala. Po przeprowadzonym cięciu cesarskim, okazało się, że w organizmie noworodka była bardzo duża ilość alkoholu. Teraz policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 12 listopada, przed godziną 18.00. Policjanci z Adamowa (woj. lubelskie) zostali powiadomieni o stojącym w przydrożnym rowie samochodzie osobowym. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce zobaczyli citroena w rowie.

Przy uszkodzonym samochodzie siedziała 31-latka z gminy Wojcieszków. Mówiła, że jest właścicielką auta, ale w chwili zdarzenia nie kierowała nim.

Pijana kobieta urodziła pijane dziecko

Kobieta była w zaawansowanej ciąży. Nie chciała powiedzieć kto miał kierować jej samochodem w chwili zdarzenia. 31-latka była w dodatku pijana. Wydmuchała ponad promil alkoholu.

Z

uwagi na zaawansowaną ciążę 31-latki i jej udział w zdarzeniu drogowym mundurowi wezwali do kobiety karetkę pogotowia. Po przewiezieniu jej do szpitala, lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Okazało się, że w organizmie noworodka stwierdzono bardzo dużą ilość alkoholu. Urodziła pijane dziecko.

O zaistniałej sytuacji został powiadomiony Sąd Rodzinny w Łukowie.

Poprzedni artykułMakabra. Ojciec podciął córce gardło, a później sobie
Następny artykułStrażacy uratowali życie noworodka. Dziecko było nieprzytomne