Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Szczyt sadyzmu. Psa żywcem zjadały robaki, padł w męczarniach
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Szczyt sadyzmu. Psa żywcem zjadały robaki, padł w męczarniach
Z kraju

Szczyt sadyzmu. Psa żywcem zjadały robaki, padł w męczarniach

Ostatnia aktualizacja 4 grudnia 2024 14:24
Opublikowano 4 grudnia 2024
Udostępnij
Udostępnij

Prokurator wysłała do sądu oskarżenia przeciwko Markowi B. Odpowie za znęcanie się nad psem zes szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. 

Marek B. został oskarżony jest o to, że od nieustalonego okresu do, 4 czerwca, br. we Wrocławiu znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad pozostającym pod jego opieką kundelkiem. Utrzymywał suczkę w stanie nieleczonej choroby (ropomacicze). To powodowała wyciek ropy z licznych przetok. Wskutek braku leczenia po piesku chodziły żywe larwy much.

Ponadto oskarżony rażąco zaniedbał psa, który był niedożywiony i nie miał dostępu do wody ani karmy. W konsekwencji piesek padł w męczarniach, 5 czerwca.

- Reklama -

Za zarzucany czyn Markowi B. grozi mu kara więzienia do 5 lat.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Pijany 76-latek dachował na posesji. Wcześniej nie zatrzymał się do kontroli
Następny artykuł Klucz budowlany spadł z rusztowania uderzając kobietę na chodniku
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Trafił zakrwawiony do szpitala. Zmarł. Policja nie wie kto to był

Policjanci starają się zidentyfikować zwłoki mężczyzny, który 15 kwietnia, przy al. Armii Krajowej we Wrocławiu chciał odebrać sobie życie. Niestety…

2 min czytania
Z kraju

Biedronka dostała gigantyczną karę 723 mln zł

Karę na właścicieli sieci sklepów Biedronka nałożył UOKiK. To ponad 723 mln zł kary za to, że w nieuczciwy sposób…

3 min czytania
Z kraju

Wstrząsające. Kompletnie pijany wiózł dziecko. Zatrzymali go ludzie

Mężczyzna, który widząc citroena jadącego zygzakiem, od krawężnika do krawężnika, zareagował. Nie tylko zadzwonił pod numer alarmowy, ale również postanowił…

1 min czytania
Z kraju

Pijani mężczyźni latem zorganizowali… kulig. Sanki podczepili do volkswagena. Doszło do wypadku (ZDJĘCIA)

Na nietypowy pomysł wpadli pijani 27-latek z 31-latkiem. Mężczyźni postanowili podczepić sanki do osobówki i w upalną letnią noc zrobić…

2 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?