Strażak śmiertelnie skatowany pod dyskoteką. Zatrzymano siedem osób

W związku ze śmiertelnym skatowaniem 25-letniego strażaka Damiana pod dyskoteką we Wtórku pod Ostrowem Wielkopolskim zatrzymano siedem osób. Cztery są nieletnie.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 25-letni Damian, strażak OSP Zamęty, leżał pod płotem we Wtórku. Został skatowany pod dyskoteką.

Wybuchła bijatyka. Ekipa karetki pogotowia ratunkowego pod płotem znalazła skatowanego nieprzytomnego mężczyznę. 25-latek została zabrany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Niestety obrażenia po pobiciu okazały się śmiertelne. Damian zmarł nocą w szpitalu.

W związku ze śmiertelnym pobiciem zatrzymano siedem osób. Czterech z nich to osoby nieletnie. Policja nie ma żadnych wątpliwości co do ich uczestniczenia w tragicznym pobiciu. Śledczy mają ważne nagranie.

Nieletni decyzją sądu trafili do placówek wychowawczych. We wtorek, 18 czerwca, odbędą się posiedzenia aresztowe dotyczące pełnoletnich osób.

Strażaka Damiana żegna jednostka OSP. – Zamęty Z wielkim smutkiem żegnamy naszego śp. druha Damiana, który odszedł dziś na wieczną służbę. Cześć Jego pamięci – czytamy w mediach społecznościowych.

Poprzedni artykułPijana kobieta jeepem uderzyła w motocyklistę. Mężczyzna zmarł w szpitalu
Następny artykułTajemnicze zaginięcie Natalii. Stało się coś strasznego?