Reklama Toyota

Strażak ochotnik zginął w wypadku. Jego auto uderzyło w drzewo (ZDJĘCIA)

W środę, 16 marca, około godziny 14:00 stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrało zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem auta osobowego.

Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej Braniewo – Płoskinia, w pobliżu miejscowości Szalmia. Na prostym odcinku drogi kierowca Skody Fabia z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył czołowo w przydrożne drzewo.

W chwili przyjazdu straży pożarnej na miejsce wypadku wewnątrz rozbitego auta znajdował się nieprzytomny kierowca. Strażacy z PSP w Braniewie przystąpili do uwolnienia poszkodowanego z auta, a następnie po wydobyciu go na zewnątrz rozpoczęła się walka o życie kierowcy. Po kilkudziesięciu minutach medycznych działań ratowniczych realizowanych przez załogę zespołu ratownictwa medycznego oraz strażaków, lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon kierowcy.

Na miejsce zdarzenia skierowani zostali strażacy z PSP w Braniewie, strażacy ochotnicy z OSP Długobór, załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz braniewscy policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-latek jadący skodą na prostym odcinku drogi stracił nagle panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna podróżował sam. Teraz okoliczności wypadku będą wyjaśniali kryminalni.

Jak się okazało mężczyzna, który zginął w wypadku miał 34-lat był strażakiem ochotnikiem.

Poprzedni artykułSkatował 16-miesięcznego chłopczyka. Ciężko pobity maluch trafił do szpitala
Następny artykułLeszno. 12-latek został potrącony na pasach. Chłopiec trafił do szpitala (ZDJĘCIA)