Reklama Toyota

Straszny wypadek. 19-latek audi z ogromną siłą uderzył w drzewo. Zginęło dwóch nastolatków (ZDJĘCIA)

Straszny wypadek. 19-latek audi z ogromną siłą uderzył w drzewo

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej w miejscowości Gościeradów Folwark. 19-letni kierowca audi na łuku wypadł z drogi i ogromna siłą uderzył w drzewo. Niestety na miejscu zginęło dwóch 19-letnich pasażerów. Ranny kierowca trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedziele, 15 listopada, około godziny 2.00. Ze wstępnych ustaleń lubelskiej policji będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący audi A3 jadąc prawdopodobnie z dużą prędkością na łuku wpadł w poślizg. Kierujący stracił panowanie nad kierownicą. Audi wypadło z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejsce szybko dotarły służby ratunkowe. Starzący zobaczyli kompletnie rozbite audi, w który były trzy młode osoby. Niestety nie udało się uratować dwóch 19-letnich pasażerów, mieszkańców gminy Gościeradów. Chłopcy zmarli na miejscu tragedii.

Kierujący pojazdem 19-letni mieszkaniec gminy Gościeradów z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Od młodego kierowcy została pobrana krew w celu sprawdzenia jego stanu trzeźwości.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Poprzedni artykułPoważny wypadek. Strażacy musieli wycinać rannych (ZDJĘCIA)
Następny artykułPoważny wypadek. Potrącenie dziecka. 8-latek ciężko ranny