Reklama Toyota

Stopień zwęglenia zwłok uniemożliwił bezpośrednią identyfikacje (ZDJĘCIA)

foto. OSP Przyprostynia

Przypominamy, że wczoraj 30 kwietnia doszło do pożaru samochodu terenowego, który spłonął doszczętnie. W środku strażacy znaleźli zwęglone zwłoki. 

foto. OSP Przyprostynia

Wszystko wydarzyło się w sobotę 30 kwietnia około godziny 16:00. Jako pierwsi kłęby kłęby gęstego dumy zauważyli policjanci z powiatu nowotomyskiego, którzy natychmiast powiadomili straż pożarną. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nowego Tomyśla, ochotników z OSP Przyprostynia oraz patrole policji z Nowego Tomyśla oraz Zbąszynia. Po dojeździe strażaków na miejsce samochód terenowy objęty był już cały ogniem.

W późniejszej fazie okazało się, że do pożaru doszło w miejscowości Zakrzewo w powiecie wolsztyńskim. W związku z tym na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna oraz też patrol policji z Wolsztyna.

Na razie jest mało szczegółów w tej sprawie. Stopień zwęglenia zwłok uniemożliwił bezpośrednią identyfikację. Ustaliliśmy, że auto zarejestrowane jest na mieszkańca Zbąszynia. Ma tą chwilę nie można wykluczyć żadnej hipotezy dotyczącej przyczyny zdarzenia – informuje portal wlkp112.pl asp.sztab. Wojciech Adamczyk Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie 

foto. OSP Przyprostynia

do tematu będziemy wracać! 

foto. OSP Przyprostynia 

Poprzedni artykułBrutalna zbrodnia. Zamordował sąsiada i sąsiadkę po czym wezwał… na pomoc policję
Następny artykułŚmiertelny wypadek w Starej Wiśniewce. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)