Reklama Toyota

Sprzedawała w internecie podrobione buty znanych marek. Grozi jej więzienie

Gnieźnieńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli kilkadziesiąt par podrobionego obuwia znanych firm. Za wprowadzenie do obrotu rzeczy z podrobionymi znakami towarowymi odpowie 23-letnia kobieta. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą gnieźnieńskiej komendy podejrzewali, że 23-letnia mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego sprzedaje w internecie podróbki obuwia. W wyniku przeszukania miejsca jej zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt par obuwia z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Okazało się, że towary te nie miały nic wspólnego z oryginalnymi produktami, a naniesione na nich znaki zostały użyte bezprawnie.

Zabezpieczony podczas czynności towar nie trafi już do klientów, a ich 23-letnia-letnia właścicielka stanie przed sądem. W świetle prawa nie można używać zastrzeżonego logo, bez zgody właściciela. Grozi jej grzywna i kara do 2 lat więzienia.

Poprzedni artykułWjechał w grupę kolarzy i uciekł. Potrącił 14 osób. Jedna osoba nie żyje, kilku jest poważnie rannych. Sprawca pijany
Następny artykułPod blokiem mieszkańcy wyhodowali bananowca (ZDJĘCIA)