Reklama samochody.pl

Śmiertelny wypadek. Mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Gutowo Wielkie doszło do wypadku, drogowego, w którym 34-latek poniósł śmierć. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa. 

W dniu 4 sierpnia br. po godzinie 23:00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Gutowo Wielkie. Uczestnikami tego wypadku byli kierujący BMW oraz samochodem ciężarowym Volvo wraz z naczepą.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że: kierujący BMW jadąc w kierunku Słupcy na chwilę obecną z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym Volvo jadącym w kierunku Wrześni. W wyniku zderzenia się pojazdów 34-letni mieszkaniec Piły, kierujący pojazdem BMW poniósł śmierć.

Na miejscu zdarzenia pracowali wrzesińscy policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni, droga była całkowicie zablokowana, w związku z tym zostały przygotowane objazdy. Okoliczności oraz przebieg tego zdarzenia zostaną objęte prokuratorskim śledztwem. Pojazdy uczestniczące w tym wypadku zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

 

Poprzedni artykułPolscy strażacy już w Bejrucie (ZDJĘCIA)
Następny artykułZderzenie dwóch aut na trasie Batorowo-Białobłocie. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)