Reklama samochody.pl

Śmiertelny wypadek. Jedna osoba zginęła. Sprawca to Ukrainiec…był pijany (ZDJĘCIA)

Pijany Ukrainiec spowodował wypadek, w którym zginęła jedna osoba, a druga walczy o życie. Tragedia rozegrała się w powiecie nowotomyskim. 

Dramat rozegrał się w niedziele Wielkanocną 31 marca, około godziny 17:00 na drodze wojewódzkiej numer 305 w miejscowości Boruja Nowa w powiecie nowotomyskim.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Tomyślu, ochotników z Boruji Kościelnej, Policję, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drodze wojewódzkiej w 305 w miejscowości Boruja Nowa kierujący audi a3 41 letni obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości do warunków ruch w skutek czego uderzył w poprzedzający pojazd Sasalini jadący w tym samym kierunku. Kierujący był w stanie nierzeźwości mówi dla portalu wlkp112.pl Mariusz Majewski, z nowotomyskiej 

W wyniku zdarzenia kierujący 69 letni kierujący pojazdem Sasalini poniósł śmierć na miejscu, a pasażerka 66 latka przetransportowana LPR do szpitala w Poznaniu. Kierujący Audi a3 i pasażer znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Okolicznosci zdarzenia badają f-sze KPP nowy Tomyśl pod nadzorem prokuratora dodaje Majewski

foto. Patryk Kaczmarek (wlkp112.pl)

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. Jedna osoba zginęła
Następny artykułKoszmar w Wielkanoc. Auto uderzyło w drzewo. Kobieta zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)