Śmiertelny wypadek. Ciężarówka staranowała lawetę

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze ekspresowej S7 w pobliżu węzła Nidzica Północ. Kierujący ciężarówką uderzył na stojąca lawetę, której 36-letni kierujący zabezpieczał znajdującego się na lawecie samochodu po awarii. Niestety w wyniku zderzenia mężczyzna obsługujący lawetę zmarł.

Do tragedii doszło w nocy z wtorku na środę, 21 lutego, około godz. 1:00 na drodze ekspresowej S7 w pobliżu węzła Nidzica Północ.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierujący ciężarówką z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, uderzył w stojąca na pasie awaryjnym drogi lawetę. 36-letni kierowca lawety zabezpieczał znajdujący się na lawecie samochód osobowy po awarii.

W wyniku tego zdarzenia kierujący lawetą odniósł obrażenia, które doprowadziły do jego śmierci. Od kierujący tira została pobrana krew do badań.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci prewencji, grupa zdarzeniowa z technikiem kryminalistyki, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Poprzedni artykułMiał aż sześć promili alkoholu. Ledwo przeżył
Następny artykułKoszmarny wypadek. Z BMW nic nie zostało. Kierowca nie żyje (ZDJĘCIA)