Reklama Toyota

Śmiertelne potrącenie. Audi uderzyło w mężczyznę. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem, 61 letni mieszkaniec gminy Sawin został potrącony przez pojazd marki Audi. W wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło na drodze nieoświetlonej, w obszarze niezabudowanym w Czułczycach. Jak ustalili policjanci, pieszy nie miał na sobie elementów odblaskowych. Kierujący był trzeźwy. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 20:00 w miejscowości Czułczyce (gmina Sawin) kierujący pojazdem marki Audi, 37 letni mieszkaniec Chełma, potrącił pieszego. W wyniku poniesionych obrażeń 61 letni mieszkaniec gminy Sawin zmarł na miejscu. Do zdarzenia doszło w obszarze niezabudowanym, na drodze nieoświetlonej. Jak ustalili policjanci pieszy nie posiadał elementów odblaskowych.

Kierujący 37 latek był trzeźwy. Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci oraz prokurator. Ciało 61-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek na torach. Nie żyje 42-latek
Następny artykułPotrącenie rowerzysty. Mężczyzna był kompletnie pijany