Reklama samochody.pl

Śmierć na drodze. Jedna osoba zginęła na miejscu, trzy kolejne zostały ranne (ZDJĘCIA)

Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy kolejne zostały ranne. Tragiczny bilans wypadku na drodze krajowej numer 12 pod Jarocinem. 

Wszystko wydarzyło się w sobotę 29 stycznia na 34 kilometrze drogi krajowej numer 12 przed Brzostowem. Według wstępnych informacji wynikało, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Na miejsce bardzo szybko dotarły służby ratunkowe, które potwierdziły zgłoszenie.

Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do zakleszczonej osoby w pojeździe.

Kierujący Seatem Ibizą 20 – letni mieszkaniec gminy Jaraczewo z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z Renault Masterem. W wyniku zderzenia do szpitala trafili obaj kierowcy oraz pasażerka Seata – informuje starszy aspirant  Agnieszka Zaworska Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie 

Niestety nie udało się uratować życia 70 – letniej pasażerki auta dostawczego. Renault Masterem podróżowali mieszkańcy województwa łódzkiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności i przyczyny zdarzenia – dodaje Zaworska

Foto. OSP Jarocin

Poprzedni artykuł48 251 nowych zakażeń koronawirusem. Wielkopolska cały czas wysoko. Dziś na trzecim miejscu
Następny artykułWichura porwała wiatrak. Wiatr wiał z prędkością ponad 100 km/h(ZDJĘCIA, WIDEO)